AGC Flat Glass Czech a.s., člen AGC Group

Hlavní stránka / O nás / Seznam členů

AGC Flat Glass Czech a.s., člen AGC Group

Společnost AGC Flat Glass Czech a.s., člen AGC Group, je centrálním střediskem pro střední a východní Evropu a je součástí skupiny AGC Group, největšího výrobce plochého skla pro stavebnictví, automobilový a solární průmysl, jakož i skla pro specializovaná průmyslová odvětví. Společnost AGC Flat Glass Czech spravuje nejen výrobní závody v Čechách, ale také obchodní agentury ve střední a východní Evropě (regionální zástupci) a výrobně-distribuční síť v Čechách, na Slovensku a v Polsku.

Prostřednictvím 15 výrobně-distribučních firem nabízí společnost AGC Flat Glass Czech již 20 let nejširší škálu kvalitních výrobků, které podléhají neustálému procesu zdokonalování např. izolační skla, která mohou plnit vedle základní funkce tepelné izolace řadu dalších požadavků, skla s potiskem, skla s LED diodami, vrstvená bezpečnostní skla, tepelně tvrzená či zpevněná skla, skla ohýbaná a protipožární atd. Tyto produkty respektují aktuální módní trendy v architektuře i v interiérovém designu a splňují požadavky i těch nejnáročnějších zákazníků a spotřebitelů.

V posledních letech společnost AGC věnuje významnou pozornost při uvádění nových produktů i na životní prostředí - snaží se rozšiřovat škálu výrobků, které souvisí s úsporou energie. AGC jako jediná sklářská firma v Evropě je držitelem certifikátu "Cradle to Cradle" pro své výrobky z plaveného skla a výrobky s měkkým povlakem, jenž je uznávaný pro certifikaci LEED. Tento typ certifikátu zohledňuje dopad výrobku na životní prostředí v rámci jeho celého životního cyklu, a tudíž bylo potřeba přijmout nový způsob řešení výrobku, řízení společnosti i výrobního procesu.

Adresa: Sklářská 450, 416 74 Teplice

Telefon: +420 417 501 111

Fax: +420 417 502 104

E-mail: stavebni.sklo@eu.agc.com

Internet: http://www.agc-glass.eu, http://www.yourglass.com

Obory: Ploché sklo


RSS kanál | XML Sitemap | Mapa webu | Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2018

ASOCIACE SKLÁŘSKÉHO A KERAMICKÉHO PRŮMYSLU ČR 

Všechna práva vyhrazena © 2018 NETservis s.r.o.