Seznam členů

Hlavní stránka / O nás / Seznam členů

AGC Automotive Czech, a.s.

AGC Automotive Czech, a.s.

Bezpečnostní skla pro dopravní prostředky.

 

více

Obory: Ploché sklo

AGC Fenestra, a.s., člen AGC Group

AGC Fenestra, a.s., člen AGC Group

Prodej plochého stavebního skla - Float, barevné sklo, ornamentní sklo, reflexní sklo, zrcadla (čirá, barevná)
Bezpečnostní sklo - protipožární, Pyrobel, Pyrobelite, interiérové drátosklo, sklo s drátěnou vložkou, tvrzené sklo, neprůstřelné sklo, lepené sklo Stratobel, keramické sklo
Opracování skla - řezání a broušení hrany skla, fazetování, vrtání otvorů ve skle
Kalení
Výroba izolačních skel (dvojskla, trojskla)

více

Obory: Ploché sklo

AGC Flat Glass Czech a.s., člen AGC Group

AGC Flat Glass Czech a.s., člen AGC Group

Společnost AGC Flat Glass Czech a.s., člen AGC Group, je centrálním střediskem pro střední a východní Evropu a je součástí skupiny AGC Group, největšího výrobce plochého skla pro stavebnictví, automobilový a solární průmysl, jakož i skla pro specializovaná průmyslová odvětví. Společnost AGC Flat Glass Czech spravuje nejen výrobní závody v Čechách, ale také obchodní agentury ve střední a východní Evropě (regionální zástupci) a výrobně-distribuční síť v Čechách, na Slovensku a v Polsku.

Prostřednictvím 15 výrobně-distribučních firem nabízí společnost AGC Flat Glass Czech již 20 let nejširší škálu kvalitních výrobků, které podléhají neustálému procesu zdokonalování např. izolační skla, která mohou plnit vedle základní funkce tepelné izolace řadu dalších požadavků, skla s potiskem, skla s LED diodami, vrstvená bezpečnostní skla, tepelně tvrzená či zpevněná skla, skla ohýbaná a protipožární atd. Tyto produkty respektují aktuální módní trendy v architektuře i v interiérovém designu a splňují požadavky i ... více

Obory: Ploché sklo

AGC PROCESSING TEPLICE

AGC PROCESSING TEPLICE

Společnost AGC Processing Teplice a.s., společně s pobočkou v Kryrech, je členem AGC Group.Zabývá se zpracováním plochého skla s širokým využitím nejen ve stavebnictví.
Výrobně distribuční společnost AGC Processing Teplice, jejíž historie sahá až do roku 1925, patří k větším společnostem, které svým vybavením mohou nabídnout komplexnější škálu opracovaných výrobků , jmenujme např. izolační skla, vrstvená a vrstvená bezpečností skla, skla s potiskem, tepelně zpevněná nebo tvrzená skla včetně požadavku na HST, ohýbaná skla.
Společnost má letité zkušenosti s výrobou skel pro architekturu, rovněž se již několik let věnuje výrobě zasklení pro obor transportation, nebo pro sprchové aplikace. Nedávnou novinkou je zařazení výroby skleněných štítů pro CNC zařízení.

více

Obory: Ploché sklo

AMIRRO, s.r.o.

AMIRRO, s.r.o.

Zpracování plochého skla a zrcadel

AMIRRO.pdf

více

Obory: Ploché sklo

BestOn Cz, s.r.o.

BestOn Cz, s.r.o.

Výkup, přeprava a sběr střepů z plochých skel.

více

Obory: Ostatní organizace

Blažek Glass, s.r.o.

Blažek Glass, s.r.o.

Zušlechťování skla broušením, malováním, rytím, leptáním.
Výroba skleněných předmětů pro propagační účely.
Výroba skleněných pilníků na nehty.
Chemické leštění skla. Skleněné pilníky na nehty (www.antibactif.cz).

 

více

Obory: Užitkové sklo a ostatní sklo

Classic Bohemian Chandeliers, a.s.

Classic Bohemian Chandeliers, a.s.

Svítidla, osvětlovací sklo
Obalové sklo
 

více

Obory: Ostatní organizace

Crystal BOHEMIA, a.s

Crystal BOHEMIA, a.s


Tradiční výrobce ručně broušeného, foukaného a lisovaného olovnatého křišťálu široký sortiment zahrnuje domácenské sklo, nápojové sklo, dárkové předměty, osvětlovací sklo, figurky, zvířátka, vánoční ozdoby apod.

více

Obory: Užitkové sklo a ostatní sklo

CRYSTALEX CZ, s.r.o.

CRYSTALEX CZ, s.r.o.

 

Společnost Crystalex CZ, s.r.o. patří mezi nejvýznamnější české výrobce užitkového skla. Specializuje se na výrobu kalíšků, odlivek, decanterů, váz a mís.

 

Kromě produkce hladkého skla máme k dispozici také velké množství dekoračních technik. Jedná se například o pantograph, diaryt, stříkání, malování, sítotisk, obtisky a pískování. Samozřejmostí je i možnost kombinace technik.

V lednu 2015 došlo ke spuštění nové tavící vany a rozšíření výroby. V loňském roce činil obrat cca 36 mil. EUR a pro letošní rok je naplánován nárůst na 40 mil. EUR.

Společnost Crystalex CZ, s.r.o. je převážně exportní firmou a vyváží téměř 90% své produkce do celého světa. Mezi největší odbytiště patří země Evropské Unie, Rusko a země bývalého Sovětského Svazu, americké a asijské trhy i země blízkého východu.

 

Prezentace Crystalex CZ(PDF)

více

Obory: Užitkové sklo a ostatní sklo

Český porcelán, a.s.

Český porcelán, a.s.

Český porcelán, akciová společnost je tradičním výrobcem ozdobného a užitkového porcelánu s cibulovým vzorem tzv. cibulák. Mimo to dále vyrábí a prodává snídaňové hrnky v široké paletě tvarů a dekorů, figurální a ozdobný porcelán v závodě Royal Dux. Polovinu svého zboží nabízí po celém světě.

O ochranné známce více zde

více

Obory: Porcelán a keramika


RSS kanál | XML Sitemap | Mapa webu | Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2018

ASOCIACE SKLÁŘSKÉHO A KERAMICKÉHO PRŮMYSLU ČR 

Všechna práva vyhrazena © 2018 NETservis s.r.o.