II. ročník Setkání sklářů a keramiků

Hlavní stránka / novinky / II. ročník Setkání sklářů a keramiků

5.8.2015

Dne 10. září 2015 se uskuteční II. ročník Setkání sklářů a keramiků v Poděbradech v rámci projektu Rok průmyslu a technické vzdělávání.

Udržením tradice neformálního Setkávání se zástupci sklářského a keramického průmyslu chce Asociace aktivně napomoci k prohlubování vzájemného poznání, přispět ke zlepšení povědomí o sklářských a keramických odvětvích, a v neposlední řadě posílit kontakty a vazby, které umožní lepší prosazování společných zájmů.

Setkání bude složeno z dopoledního a odpoledního programu, přičemž ve společném dopoledním programu budou probíhat přednášky od zástupců sklářského a keramického průmyslu, vystoupí hosté. Nedílnou součástí budou i informace o vývoji sklářského a keramického průmyslu České republiky v roce 2014 a vyhled na další roky.

V druhé polovině dne je plánován golfový turnaj o Putovní pohár prezidenta Asociace, pro nehráče je připravena exkurze do poděbradských skláren, golfová akademie, a další zajímavý doprovodný program. Den bude zakončen společně bohatým rautem a vyhlášením vítězů soutěží. Občerstvení bude zajištěno po celý den a bude doplněno o degustaci vín.

Pro přihlášení na Setkání můžete kontaktovat sekretariát Asociace, kde získáte více informací o připravovaném Setkání a golfovém turnaji.

Kontakt:
Tel: 271 745 888
E-mail: info@askpcr.cz


RSS kanál | XML Sitemap | Mapa webu | Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2018

ASOCIACE SKLÁŘSKÉHO A KERAMICKÉHO PRŮMYSLU ČR 

Všechna práva vyhrazena © 2018 NETservis s.r.o.