155 výročí sklárny Moser

Hlavní stránka / novinky / 155 výročí sklárny Moser

10.4.2012

Sklárna Moser je vrcholným reprezentantem tradičního českého sklářství. Nadčasový design, náročné zpracování křišťálu, dokonalé ruční broušení, rytí, dekorování zlatem nebo platinou přináší nejen řadu ocenění, ale zejména radost z krásy a trvalé hodnoty majitelům křišťálových výrobků.

Není tajemstvím, že luxusní křišťál se značkou Moser je vyhledáván nejvyššími představiteli států, vlád, významných diplomatických a uměleckých kruhů a řadou dalších osobností a milovníků křišťálu na celém světě.

Rok 2012 je pro sklářskou manufakturu Moser dalším významným mezníkem v její existenci, slaví 155 let od svého založení. Křišťálová díla z produkce sklárny získala díky své jedinečné kráse, kvalitě, rozmanitosti tvarů a barev, uznání a ocenění výjimečných osobností z celého světa. Značka Moser se stala světovým pojmem v oblasti luxusního křišťálu a symbolem dokonalého ručního zpracování. Každý dotek moserovských sklářů přenáší do chladného materiálu lidské mistrovství, vědění a tradici. To vše vám Moser předává již 155 let.


RSS kanál | XML Sitemap | Mapa webu | Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2018

ASOCIACE SKLÁŘSKÉHO A KERAMICKÉHO PRŮMYSLU ČR 

Všechna práva vyhrazena © 2018 NETservis s.r.o.